Košík

Gift card

45,99€

Kúpte darčekovú poukážku a potešte ňou čerstvú maminku, ktorá sama najlepšie vie aké miery malo jej bábätko pri narodení. Jedinečný a neobyčajný darček ,ktorý jej bude navždy pripomínať kúzelný okamih narodenia dieťatka. 
Poukaz bude doručený na Vami zvolenú adresu pri objednávke v darčekovom balení. Poukaz je platný 12 mesiacov od jeho zakúpenia a nie je možné ho kombinovať so zľavovými kódmi alebo akciami.

Termín doručenia:

Tovar skladom, objednaný v Po-Pa do 12. hodiny Vám bude odoslaný v rovnaký deň a môžete ho očakávať nasledujúci pracovný deň. (Vzťahuje sa pre Slovenskú republiku) Objednávky prijaté v pracovné dni po 12. hodine, cez víkend a v deň štátneho sviatku Vám budú odoslané nasledujúci pracovný deň.

Upozornenie!

Ak nebudete môcť z akéhokoľvek dôvodu prebrať zásielku v plánovaný deň doručenia, stačí ak si s kuriérom dohodnete náhradný termín prostredníctvom telefónu, keďže Vás bude kontaktovať. Pri neprevzatí zásielky máme nárok na vrátenie poštovného.

Predpokladané doručenie:

Slovenská republika: kuriér GLS 1-2 dni
Česká republika: kuriér GLS 2-3 dni / Slovenská pošta 3-4 dni
Ostatné krajiny: kuriér GLS 3-7 dni / Slovenská pošta 5-12 dni

kuku-bejby

BEJBY PLAGÁT

Deň na ktorý sa nezabúda,
navždy zaznamenaný aj ako umenie.

Narodenie dieťaťa vám zmení život. Ukáže vám všetky ďalšie perspektívy, prečo sa každý deň zobúdzate a má to zmysel. Plagát je jedinečnou a krásnou spomienkou na to, aké malé bolo vaše dieťa, keď ste sa po prvýkrát stretli.

KONFIGURÁTOR